Rozlučka se svobodou

Plánujete netradiční rozlučku se svobodou pro nevěstu? U nás si můžete užít kreativní zábavu a vytvořit pro sebe i pro nevěstu krásné památky. Nejčastější programovou náplní bývá malování na naši bílou keramiku (cena výrobků se pohybuje od 220 Kč), ale je možné domluvit i točení na hrnčířském či cokoliv jiného z nabídky našich kurzů. 

Kdykoliv v otevírací době je možné využít naši samostatnou velkou místnost na akci pouze pro vás. Tato místnost je ideální pro skupinu do 30 účastníků.

Využití prostoru je formou minimální útraty na akci, která je stanovena na částku 2 500 Kč / 3 hodiny akce. Do minimální útraty se započítává konzumace a veškerý tvůrčí a případně i animační program (můžeme zajistit například malování na obličej či třpytivé tetování). Na rozlučku si můžete donést vlastní občerstvení (jídlo, nealkoholické i alkoholické nápoje) nebo si k nám cokoliv objednat. Neplatíte pronájem prostor ani lektorku, to vše je již v ceně. Rezervaci termínu nám potvrdíte, složením zálohy 1 000 Kč, která je zúčtovatelná oproti útratě, storno 100 % vrácení zálohy je minimálně 48 hod. před začátkem rozlučky. Storno 50 % vrácení zálohy je minimálně 24 hod. před začátkem, poté záloha propadá.

  • Termín rozlučky je dobré rezervovat cca tři týdny předem. Po potvrzení vybraného termínu Vás požádáme o zaplacení zálohy 1 000 Kč. 
  • Zálohu je možné zaplatit i na náš účet: FIO - 2101073507/2010, variabilní symbol bude datum rozlučky ve formátu DDMMYY a do poznámky uveďte Vaše jméno.

K malování máme na výběr několik desítek druhů nádobí - hrnečky, talířky, mističky, konvice, máselnice, vázy a mnoho dalšího. Můžete se u nás zastavit předem a výrobky si zaplatit a nechat rezervované - pokud byste chtěli stejné výrobky pro všechny a mít jistotu, že bude stejných 15 hrnečků k malování - a nebo vybrat v ten den na místě, co se každému bude líbit. Na většině rozluček, co jsme u nás zatím pořádali, to bylo tak, že si každá účastnice malovala něco pro sebe na památku a pak ještě společně něco pro nevěstu :-)

Také můžeme přijet my s tvořením za Vámi do Vašich prostor viz PÁRTYBOXY

Poptávka rozlučky

Máte zájem o uspořádání rozlučky?

Jak s Vašimi vyplněnými údaji pracujeme se dozvíte v sekci GDPR.