Informace o kurzech

Malovat keramiku můžete přijít kdykoli budete chtít v otevírací době kreativního centra Kavárna Maluj. Víte, kdy přijdete? Využijte, prosím, rezervace malování keramiky, ať nečekáte na stůl. Následující informace se nevztahují k malování keramiky, které probíhá kdykoliv v otevíracích hodinách centra, ale k jednotlivým kurzům (mozaika, hrnčířský kruh, workshopy atp.)

Na jednotlivé kurzy je třeba se rezervovat. Rezervační systém PRO KURZY je zde. Jak pracujeme s osobními údaji, které nám zde vyplníte pro rezervaci na danou aktivitu, se dozvíte zde.

Pro rezervování místa se tedy prosím přihlaste v systému na vybraný kurz a uhraďte zálohu 200 Kč v Kavárně Maluj nebo převodem na účet. Po připsání zálohy Vám bude rezervace místa potvrzena. Zbytek kurzovného uhradíte po příchodu na kurz.  V případě, že vlastníte permanentku či poukaz, uveďte prosím do poznámky při rezervaci místo zálohy 200 Kč.

  • Bankovní spojení - FIO - 2101073507/2010, variabilní symbol bude datum kurzu ve formátu DDMMYY a do poznámky uveďte Vaše jméno.
  • Rezervace jsou závazné, protože lektorka si pro Vás blokuje pracovní čas. Rezervaci můžete zrušit 48 hodin před začátkem kurzu. Pokud kurz zrušit nestihnete, účtujeme storno poplatek 200 Kč.