Rezervace místa na malování keramiky

Chcete přijít malovat keramiku? Malovat můžete přijít kdykoliv v naší otevírací době po předchozí rezervaci. Rezervace je nutné vytvářet co nejdříve hlavně na vytížené termíny - večerní hodiny, víkendy, prázdniny a svátky, kdy bývá o tvoření největší zájem.
Pro rezervaci je nejlepší nám zavolat nebo minimálně 24 hodin předem napsat e-mail či vyplnit níže uvedený formulář. Pokud chcete dorazit na některý z kurzů, využijte prosím našeho rezervačního systému pro kurzy
  

Doba malování je průměrně 1,5 - 2 hodiny. Pokud si přejete rezervaci stolu na delší dobu než tři hodiny, je nutné toto nahlásit předem při objednávání.

Tolerujeme 15 minutové zpoždění bez omluvy, pokud se zpozdíte déle a nedáte nám vědět, tak vaše rezervace propadá.

Úschova keramiky
Keramiku, kterou u nás namalujete, pro Vás uschováváme z kapacitních důvodů k vyzvednutí tři měsíce od výpalu, pak ji věnujeme na dobročinné účely. Zakoupenou a rozmalovanou keramiku uschováváme k domalování jeden měsíc. Keramiku vytočenou na kruhu schováváme k namalování jeden měsíc od přežahu. 


 

Malování keramiky

Přes tento formulář rezervujte, prosím, minimálně 24 hodin předem. Pro rezervace v ten samý den si raději v otevírací době zavolejte. Rezervaci Vám vždy potvrdíme.

Jak s Vašimi vyplněnými údaji pracujeme, se dozvíte v sekci GDPR.