Oslavy

  • Oslavy s malováním keramiky probíhají v prostorách Kavárny Maluj pod vedením lektorek z Kroužků a Proužků v naší samostatné velké místnosti na oslavu pouze pro vás. Tato místnost je ideální pro skupinku do 30 účastníků.

  • Na oslavy nabízíme i bohatý program animačních aktivit viz níže. Program vždy s rodiči konzultujeme a vybíráme takový, který se bude setkávat se zájmy oslavence a jeho hostů. Kavárna Maluj je variabilní a tak poskytuje zázemí dětem všech věkových kategorií. Hlavní programovou náplní bývá malování na bílou keramiku Kavárny Maluj. Cena výrobků se pohybuje od 215 Kč. 
  • Minimální útrata na oslavu je 2 500 Kč. Do minimální útraty se započítává konzumace a veškerý tvůrčí i animační program, pokud u programu není uvedeno jinak. Na oslavu si můžete donést vlastní občerstvení (jídlo, nealkoholické nápoje a třeba i víno pro rodiče) nebo si k nám cokoliv objednat. 
  • Rezervaci termínu potvrdíte složením zálohy 1 000 Kč, která je zúčtovatelná oproti útratě, storno 100 % vrácení zálohy je minimálně 7 dní před začátkem oslavy. Storno 50 % vrácení zálohy je minimálně 48 hod. před začátkem oslavy, poté záloha propadá.
  • Termín oslavy je dobré rezervovat cca tři týdny předem. Po potvrzení vybraného termínu Vás požádáme o zaplacení zálohy 1 000 Kč.
    Zálohu je možné zaplatit i na náš účet: FIO - 2101073507/2010, variabilní symbol bude datum oslavy ve formátu DDMMYY a do poznámky uveďte Vaše jméno.

Na oslavy pro Vás můžeme zajistit:

Lektorku - 800 Kč /2 hodiny, 1000 Kč/ 3 hodiny. Na oslavě vám i dětem vždy vysvětlíme základy malování. Pokud však chcete, aby byla jedna lektorka po celou dobu oslavy k dispozici pouze pro vás - doporučujeme zvláště pro větší skupiny mladších dětí, je možné na dvě či na tři hodiny objednat lektorku, která tuto dobu bude k dispozici jen a pouze pro vaši skupinu. V průběhu oslavy si s dětmi i dospělými udělá rovněž oblíbenou zákulisní prohlídku našich prostor dílny. Podíváme se, jak vypadá pec, hrnčířské kruhy a vysvětlíme si celý proces, kterým musí keramické výrobky projít, než si je můžete odnést domů hotové. Když zbývá čas mezi vším tvořením, exkurzemi k peci a oslavováním, tak si lektorka s dětmi zahraje samozřejmě i hry :-)

Malování na obličej - 1 200 Kč/dvě hodiny malování, každá další hodina 500 Kč. Malujeme profesionálnímí barvami, které jsou hypoalergenní a dají se snadno z obličeje smýt. Za hodinu namalujeme dle složitosti zvolených motivů cca 5 - 8 dětí. Možno domluvit i pouze jednu hodinu malování na obličej.

Fotografa - 1 000 Kč/dvě hodiny focení a fotografie na CD (částka se nezapočítává do minimální útraty z oslavy) 

Dort - doporučujeme naši šikovnou kolegyni a cukrářku Denču, dorty objednávejte přímo u ní na e-mailu denci-dorty@email.cz (částka se nezapočítává do minimální útraty z oslavy)

Jak tedy může taková oslava vypadat?
Každá oslava je jedinečná a pokaždé probíhá trochu jinak, ale pokusíme se vám na základě často pokládaných otázek rodičů oslavenců alespoň přiblížit, co můžete od oslavy u nás očekávat :-) 
Oslava probíhá ve velké samostatné místnosti Kavárny Maluj, která je rezervována pro vás. V místnosti je připravena základní výzdoba a není problém si k nám přinést jakékoliv další dekorace k dozdobení prostoru. Malování keramiky vám i dětem vždy vysvětlí některá z našich lektorek. Před začátkem oslavy připravíme základní výzdobu s balónky a všechny potřebné pomůcky k malování keramiky. Nádobí na  své občerstvení si k nám prosím přineste, větší množství nemáme k zapůjčení. Zapůjčit můžeme kelímky na pití a velký nůž na dort.

V den oslavy přijdete k nám do Maluj chvíli před tím, než dorazí vaši hosté. O kolik dříve dorazit? Záleží na Vás, nejčastěji se jedná o půl hodinu, kdy si nachystáte občerstvení a společně doladíme poslední detaily před oslavou. Někdo si rovněž přináší svoji další výzdobu a dozdobí si prostory dle oblíbeného motivu oslavence. Dále předvybereme různé druhy keramiky k malování pro hosty dle Vašeho rozpočtu a nachystáme ji na stůl, z kterého pak malující vybírají. Nejčastěji se volí kachličky (cena 225 Kč), figurky zvířátek (215 Kč) talířky (od 240 Kč), misky (od 295 Kč) a hrnečky (od 300 Kč). 
Po příchodu hostů a jejich přivítání nejčastěji začínáme malováním keramiky. V průběhu oslavy se samozřejmě krájí a servíruje dort, předávají dárky a program je na Vás. Lektorka vysvětlí techniky malování a poradí v průběhu tvorby. Pro větší skupiny doporučujeme malování keramiky doplnit i o některý z doplňkových programů.
Pokud si budete přát něco k pití, nabídneme Vám ze studených nápojů mošty a limonády a z teplých nápojů Vám můžeme uvařit čaje či různé druhy kávy. 

Keramika, která se v průběhu oslavy namaluje, Vám bude připravena vypálená k vyzvednutí v průběhu jednoho až dvou týdnů.

 
 

Malování na obličej

Poptávka narozeninové oslavy

Máte zájem o uspořádání nezapomenutelné narozeninové oslavy? Vyplňte, prosím, níže uvedené údaje.