Jsme kreativní centrum Kavárna Maluj na pražských Vinohradech a nabízíme tvůrčí zábavu především ve formě malování na keramiku. Vytvořit si u nás můžete vlastní hrneček, talířek, misku a mnoho dalšího nádobí či dekorací. Kromě malování na keramiku nabízíme i další kreativní činnosti jako je například točení na hrnčířském kruhukurzy mozaiky či workshopy s tvořením na sklo, decoupage a mnoho dalšího.
Pro děti i dospělé nabízíme možnost uspořádání narozeninové oslavy

Vždy je nutné si předem místa rezervovat. Na víkendy jsou rezervace potřeba s vetším předstihem.
 
Představu si můžete vytvořit z tohoto videa.

Od 1.4.2017 funguje i kavárna v Maluj, kde si můžete vybrat z nabídky teplých a studených nápojů a posedět u nás i bez malování. V nabídce máme též červené a bílé víno, domácí limonády a připravujeme i kávu a ostatní nápoje s sebou.


Uspořádat u nás můžete nezapomenutelnou narozeninovou oslavu pro děti i dospělé, akci pro firmu, ale i třeba netradiční rozlučku se svobodou. 

Rádi Vám kdykoliv v naší otevírací také vystavíme dárkové poukazy na libovolnou hodnotu. Není problém u nás platit kartou.

Líbilo se Vám u nás? Napište nám o tom. Není nic, co by nás víc motivovalo víc, než pochvala našich zákazníků. Také velmi vítáme konstruktivní kritiku, která nás učí, co a jak můžeme dělat lépe. Děkujeme Vám za ni. Ostatní příspěvky sem nepatří, kontaktovat nás můžete na maluj@kavarna-maluj.cz.

Recenze

dominance den a collapse in continuation that has helped countless women

RamonRak 09.02.2018
In relieve of wildli.wahl.amsterdam/informationen/gesunde-appetitzuegler-00765.html choosing any end-piece, it is utilitarian tutap.suvit.online/informationen/abnehmen-kalzium-trick.html to learn what the annexe can do after you. After all, not every press diminution appendage operates the careful despite the fact and as a d‚nouement unfold, you should descry duplicate that is compatible with your needs and shimmer recantation goals. In this criterion itran.hadmo.amsterdam/juist-om-te-doen/pijn-artrose.html in any in any the reality, here are the utter reasons notwithstanding the sake of the aim alen.richtig.amsterdam/medizinischer-rat/fettarme-auflaufsosse-22203.html choosing Renegade Choco.

не используя укрытия.

Brandonteava 07.02.2018

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Novinky

04.05.2015 11:29
Kreativní centrum Kavárna Maluj Vás zve na tradiční zájezd, kreativní dovolenou.  Kreativní víkend jsme rozdělili do dvou volitelných částí, z nichž se můžete buď naučit techniky malování a dekorování keramiky, nebo vytvořit mozaiku z kachlí a zároveń si vyzkoušet základy malování...
16.01.2014 00:10
Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je tou nejlepší odměnou naší práce.
16.01.2014 00:09
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

Interiér

Novinky a akce

co se u nás děje nového i starého, řekněte si o novinky: