Jsme kreativní centrum Kavárna Maluj na pražských Vinohradech a nabízíme tvůrčí zábavu především ve formě malování na keramiku. Vytvořit si u nás můžete vlastní hrneček, talířek, misku a mnoho dalšího nádobí či dekorací. Kromě malování na keramiku nabízíme i další kreativní činnosti jako je například točení na hrnčířském kruhukurzy mozaiky či workshopy s tvořením na sklo, decoupage a mnoho dalšího.
Pro děti i dospělé nabízíme možnost uspořádání narozeninové oslavy

Vždy je nutné si předem místa rezervovat. Na víkendy jsou rezervace potřeba s vetším předstihem.
 
Představu si můžete vytvořit z tohoto videa.

Od 1.4.2017 funguje i kavárna v Maluj, kde si můžete vybrat z nabídky teplých a studených nápojů a posedět u nás i bez malování. V nabídce máme též červené a bílé víno, domácí limonády a připravujeme i kávu a ostatní nápoje s sebou.


Uspořádat u nás můžete nezapomenutelnou narozeninovou oslavu pro děti i dospělé, akci pro firmu, ale i třeba netradiční rozlučku se svobodou. 

Rádi Vám kdykoliv v naší otevírací také vystavíme dárkové poukazy na libovolnou hodnotu. Není problém u nás platit kartou.

Líbilo se Vám u nás? Napište nám o tom. Není nic, co by nás víc motivovalo víc, než pochvala našich zákazníků. Také velmi vítáme konstruktivní kritiku, která nás učí, co a jak můžeme dělat lépe. Děkujeme Vám za ni. Ostatní příspěvky sem nepatří, kontaktovat nás můžete na maluj@kavarna-maluj.cz.

Recenze

10 z 10 bodů :-)

Zdeňka 23.03.2016
Jsem pravidelným návštěvníkem. Kavárna Maluj je "oáza klidu", kde se naprosto odreagujete a nechate pracovat svou fantazii.. Vždy máte na výběr z mnoha výrobku na které můžete malovat. Spolu s kamarádkami zde rady trávíme svůj čas a většinou odcházíme úplně poslední. Pokud si nevíte s nějakou technikou rady, vždy vám rada poradí některá z přítomných obsluhujících slečen.
Za sebe 100% doporučuji, úžasné místo a vždy příjemná obsluha :-)

dětská oslava

Tomas 13.03.2016
Výborně zorganizovaná dětská oslava plná zábavy a pěkných keramických výrobků! Děti se skvěle bavily po celou dobu a byly nadšené především z tvoření, ale i z prohlédnutí všech koutů dílny a to včetně pece. Doporučuji a určitě znovu využiji.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Novinky

04.05.2015 11:29
Kreativní centrum Kavárna Maluj Vás zve na tradiční zájezd, kreativní dovolenou.  Kreativní víkend jsme rozdělili do dvou volitelných částí, z nichž se můžete buď naučit techniky malování a dekorování keramiky, nebo vytvořit mozaiku z kachlí a zároveń si vyzkoušet základy malování...
16.01.2014 00:10
Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je tou nejlepší odměnou naší práce.
16.01.2014 00:09
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

Interiér

Novinky a akce

co se u nás děje nového i starého, řekněte si o novinky: