Letní příměstský tábor 2017
I na letní prázdniny 2017 připravujeme v našem dětském programu
Kroužky a Proužky oblíbený kreativní příměstský tábor. Program táborů se skládá z tvůrčích aktivit v Kavárně Maluj, exkurzí, sportovních aktivit a celodenního výletu. Konkrétní náplň jednotlivých termínů pak sestavíme vždy nejpozději týden před začátkem tábora, až budeme lépe znát skladbu účastníků a předpověď počasí na daný týden. Nově jsme připravili jeden turnus tábora pro děti ve věku 3 - 5 let, který bude uzpůsoben náplní i tempem jejich potřebám. Na tento termín možno hlásit i šestileté.

Co vše nás tedy čeká? 
Tvořivé aktivity v Kavárně Maluj

 • točení na hrnčířském kruhu
 • modelování z hlíny
 • tvoření mozaiky
 • výroba dekorací z různých materiálů
 • malování na sklo, keramiku, textil i papír

Exkurze za zábavou i poznáním

 • Chvalský zámek
  Chvalský zámek už jsme navštívili několikrát s našimi tábory a pokaždé je tu pro děti připravena jiná zajímavá výstava. Všechny výstavy tu mají největší výhodu v tom, že jsou opravdu velmi interaktivní a přizpůsobeny dětem. Děti si mohou na většinu exponátů sáhnout a vyzkoušet je. Součástí jsou vždy i tématické dílničky, kde s chutí všichni tvoříme.

  http://www.chvalskyzamek.cz

   
 • Zámecký areál Ctěnice
  Tento zámek a jeho krásný rozlehlý areál jsme pro výlet s našimi táborovými dětmi objevili při pořádání vánočních dílniček. V muzeu se konají tematické výstavy. Muzejní lektoři tu rovněž připravují pro děti mnoho zábavných i vzdělávacích programů. 

  http://www.muzeumprahy.cz/zamecky-areal-ctenice/

   
 • Interaktivní muzeum Trilopark
  V Triloparku opravdu mysleli na malé návštěvníky, i toto místo a lektory máme ozkoušené. Můžeme tu nejen vidět, ale i si sami sáhnout na mnoho různých exemplářů, jako je pravý dinosauří zub, stolička mamuta, velcí trilobiti, zub megalodona a mnoho dalšího. I v tomtu muzeu navštívíme dílničky.

  http://trilopark.eu/

   
 • Muzeum Policie ČR
  V tomto muzeu jsme již s dětmi také byli a odcházeli plní dojmů a nadšení. Prohlídli jsme si mnoho zajímavých exponátů s průvodcem, který nám sestavil program pro nás na míru a trpělivě zodpovídal naše četné dotazy a také jsme si vyzkoušeli udělat otisky prstů. I dopravní hřiště s množstvím koloběžek a kol je tu k dispozici k naučení bezpečného chování v silničním provozu. 

  http://www.muzeumpolicie.cz/
   
 • Zámecký park Průhonice
  Krásné místo, které je Národní kulturní památkou a na seznamu UNESCO, kocháme se tu nejen pohledem, ale i čichem. Roste zde mnoho domácích i cizokrajných květin a dřevin. A také i na tomto místě je pamatováno na nejmenší návštěvníky a i tady můžeme plnit různé úkoly připravené pro děti.
  http://www.pruhonickypark.cz/

   
 • ZOO stezka v Radonicích
  Ideální místo pro děti, jelikož na zvířátka se tu dá nejen podívat, ale mohou se i pohladit a nakrmit, což nás všechny bavilo nejvíce.

  http://www.zoopark-radonice.cz

  Celodenní výlety
 • Mirakulum v Milovicích
  Rozlehlý zábavní park, kde jsme byli již mnohokrát a stále jsme ještě nestihli vyzkoušet všechny atrakce. Své si tu najdou nejen mladší i starší děti, ale i dospělí. Největší výhodou je, že se zde dá být téměř za každého počasí. Když je trochu deštivo, dá se prolézat třeba v hradu, v tropickém počasí se zas můžeme schladit ve vodním světě.

  http://www.mirakulum.cz/ 

   
 • Svíčkárna Rodas v Šestajovicích
  V Rodasu jsme byli již několikrát a pokaždé si to tu všichni velmi užijeme. Vyrábět se tu dají mýdla, svíčky, koupelové soli i čokolády. V areálu se nachází rovněž minifarmička se zvířátky.

  http://www.rodas.cz/ 

   
 • Výlet s pátraním po zkamenělinách s paleontology z Triloparku
  Vyrazíme s lektory z Triloparku pátrat do terénu po trilobitech a dalších zkamenělinách. Nebude chybět ani interaktivní prohlídka muzea a jeho exponátů. I tady nás čekají dílničky.
  http://trilopark.eu/

   
 • Výlet do Slatiňan do truhlářské dílny, na Kočičí hrádek a do hřebčína
  Uděláme si nejprve exkurzi do truhlářské dílny, kde nám sám majitel a truhlářský mistr Tomáš předvede své řemeslo. Součástí je tu i zábavní areál, kde si děti vždy vyhrají. Dále tu navštívíme Kočičí hrádek, což je miniaturní model hradu a velmi oblíbená atrakce na okraji města Slatiňany, která byla postavena v 19. století  pro šlechtické děti a vydovádí se na ní děti i v dnešní době. Dále navštívíme Národní hřebčín Slatiňany, který je součástí Národního hřebčína Kladruby, a proslul chovem starokladrubských koní.

   http://www.nhkladruby.cz/slatinany-1
Sportovní aktivity a hry

Termíny a cena - obsazujeme poslední volná místa!

  • 24.7. - 28.7. 2017 jedno uvolněné místo!
   31.7. - 4.8. 2017 zapisujeme náhradníky

  • 7.8. - 11.8. 2017 termín pro děti ve věku 3 - 5 let, zapisujeme náhradníky

  • 21.8. - 25.8. 2017 zapisujeme náhradníky

  • 28.8. - 1.9. 2017 zapisujeme náhradníky

 • Cena týdenního termínu je 3 950 Kč, v níž je zahrnutý bohatý program, vstupy na exkurze a výlety, jeden celodenní výlet, strava (oběd a dvě svačiny každý den), pitný režim, pojištění, veškerý materiál pro tvoření, odměny do soutěží a zkušení kvalifikovaní vedoucí i lektoři.

Slevy

 • 10 % na sourozence 

 • 10 % na druhý termín

Přihlášku na tábor prosím vyplňte zde

Platba za tábor:
 

Zálohu za každý termín tábora ve výši 1 000 Kč je nutné uhradit s přihláškou. Celou platbu je pak nutné uhradit nejpozději do 16. 6. 2017. Úhradu lze provést hotově v Kavárně Maluj nebo na bankovní účet č. 2901073484/2010. Jako variabilní symbol uveďte prvních šest číslic rodného čísla dítěte a do textové informace pro příjemce napište jméno a příjmení dítěte. 

Informace a smluvní podmínky k táborům ke stažení viz Smluvni_podminky_2017.pdf